Garanti Koşulları

Online mağazamızda satışı yapılan ürünler değerli malzeme ve madenlerden yapılan , hassas işçilikli özel ürünler olması sebebi ile ; kırılma , kopma ve yanma gibi durumlar için garantili değildir.

Ürünlerin kullanım esnasında özen gösterilerek kullanılması , sallanmaması , üzerine baskı uygulanması ve yakılarak test etme gibi uygulamaların yapılmaması gerekmektedir.

Ürünler kargo aşamasında oluşabilecek zararlar ve hasarlar Kargo firması tarafından garanti altındadır . Kargonuz size teslim edildiğinde , paketinizi kargo görevlisinin yanında açarak kontrol etmelisiniz . Kargo içerisinde oluşan bir hasar varsa kargo görevlisine tutanak tutularak geri gönderilmesi gerekmektedir.

Ürünler hazırlanma ve kontroller aşamasında fark edilmeyen ayıpları ve işçilik hataları durumunda Kehribarzade Tesbih Garantisi altındadır . İade ve değişim öncesinde müşteri hizmetleri yetkililerimize bilgi verip ürünleri bize kargo ile göndermeniz gerekmektedir . Ayıplı ürün stok ve tedarik durumuna göre Öncelikli şekilde değiştirilerek size gönderilecektir.