Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Saat 16:00 a kadar siparişi verilen ürünler özel bir durum oluşmazsa aynı gün kargoya verilir.Özel bir durum oluşursa size kesinlikle telefonla bildirim yapılır. Çalıştığımız kargo firmaları Türkiyenin her yerine 1 veya 3 iş günü içinde adrese teslimat yapmaktadırlar.(Mobil bölgelerde farklılık olabilir.)

Ürünleriniz garantili mi?

Tüm ürünlerimiz için ürün açıklamalarındaki özellikler garanti kapsamındadır.

Kargo ücretini nasıl ödeyeceğim ?

Yurt İçi Kargo Gönderimi 1000 tl üzeri alışverişlerde ücretsizdir.
1000 tl nin altındaki tutarlarda zaman içinde tutarı değişmekle birlikte ortalama 65 tl civarında kargo tutarı vardır.
Havale yoluyla ödemelerde sitemiz size ürün ve kargo tutarını birlikte hesaplayarak ödenecek miktarı gösterir. Bu miktarı banka hesaplarımıza yatırınız. Ödeme açıklamasına sipariş kodunu yazarsanız işlemleriniz daha hızlı tamamlanacaktır.

Ürünü iade etme hakkım var mı ?

Ürüne zarar vermedikten ve kullanmadıktan sonra sadece kargo ücretini karşılayarak hiçbir sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. Bu size verdiğimiz değerin bir göstergesidir.

İadeden önce bize telefon ile arayarak bildirim yapmanız zorunludur.

 

Hangi yollarla ödeme yapabilirim ?

Kredi kartı ve havale ile ödeme yapabilirsiniz.

Size nasıl ulaşabilirim ?

Ürünler hakkında bilgi almak için bize sitemizde belirtilen telefon numalarımızdan ulaşabileceğiniz gibi.

Destek ekibine mesaj göndermek için veya bizim sizi aramamız için [email protected] mail adresimize mesajınızı ve sizinle irtibat kurabileceğimiz iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

 

Ürünler için fatura kesiyor musunuz ?

Bir vergi mükellefi olarak tüm ürünlerimiz için adınıza düzenlenmiş olarak fatura kesilir ve ürününüz ile birlikte size iletilir.

Hediye ürünler için faturanın ürünün yanında gönderilmesini istemiyorsanız lütfen siparişi verdikten hemen sonra telefon ile bize talebinizi iletin.